0
Kurven er tom
Dag Dato Tid By Værter Holdeplads
Lørdag 10. nov 10.00-11.30 Vejle FDF Vejle 5 Nørremark Center, 7100 Vejle
Lørdag 10. nov 13.00-14.30 Billund FDF Billund Kærhuset, Kærhusvej 4, 7190 Billund
Lørdag 10. nov 16.00-18.00 Skjern FDF Skjern Kredshuset, Bækgaardsvej 30, 6900 Skjern
Søndag 11. nov 10.00-11.30 Ilskov FDF Ilskov Ilskov Friluftsbad, Simmelkærvej 14, 7451 Sunds
Søndag 11. nov 13.00-15.00 Aulum FDF Aulum Kredshuset, Rugbjergvej 18, 7490 Aulum
Søndag 11. nov 16.30-18.00 Holstebro FDF Mejdal P-pladsen , Slåenvej 63, 7500 Holstebro
Mandag 12. nov 15.00-17.00 Struer Hardsyssel Efterskole Hardsyssel Efterskole, Hardsysselvej 2, 7600 Struer
Mandag 12. nov 18.30-20.00 Hvidbjerg FDF Thyholm Kredshuset, Østergade 32, Hvidbjerg, 7790 Thyholm
Tirsdag 13. nov 15.00-17.00 Thisted Niels Juels Gruppe/FDF Thisted 1 Foran Lagersalg/Actium+, Tigervej 1, 7700 Thisted
Tirsdag 13. nov 18.30-20.00 Fjerritslev Fjerritslev Gruppe Spejderborgen Aggersundvej 3b 9690 Fjerritslev.
Onsdag 14. nov 15.00-17.00 Aars FDF Aars Kredshuset, Gl. Gislumvej 4, 9600 Aars
Onsdag 14. nov 18.30-20.00 Skive Skivehus Gruppe P-pladsen Søndercentret, Ågade 2, 7800 Skive
Torsdag 15. nov 15.00-17.00 Randers Sct. Clemens Gruppe Spejderhuset, Park Boulevarden 67, 8920 Randers NV
Torsdag 15. nov 18.30-20.00 Grenå Vejlby-Grenå Gruppe Spejderhuset, Revnvej 12, Vejlby, 8500 Grenå
Lørdag 17. nov 10.00-20.00 FDF Landsmøde
Nyborg Strand
FDF Hotel Nyborg Strand, Østerøvej 2, 5800 Nyborg
Søndag 18. nov 10.00-12.00 Holsted Holsted-Glejbjerg Gruppe Medius Holsted, Højmarksvej 18, 6670 Holsted
Søndag 18. nov 13.30-15.30 Esbjerg FDF Esbjerg 2 Kredshuset, Bakkevej 8, 6700 Esbjerg
Søndag 18. nov 17.00-19.00 Gredstedbro FDF Gredstedbro Blåsplint, Ulkærven 53, 6771 Gredstedbro
Mandag 19. nov 16.00-17.30 Abild Abild Gruppe Abild Borgerhus, Ribe Landevej 62, Abild, 6270 Tønder
Mandag 19. nov 18.30-20.00 Tinglev FDF Tinglev Centerpladsen 1, 6360 Tinglev
Tirsdag 20. nov 16.00-17.30 Sønderborg Sønderborg Gruppe Mølleparkens P-plads, Kærvej, 6400 Sønderborg
Tirsdag 20. nov 18.30-20.00 Gråsten FDF Gråsten E´Arnstej, Ravnsbjergvej 8, 6300 Gråsten
Onsdag 21. nov 15.00-17.00 Aabenraa Felsted Gruppe Felsted Hallen, Sønderborgvej 129, Felsted, 6200 Aabenraa
Onsdag 21. nov 18.30-20.00 Haderslev Ådals-Hoptrup Gruppe Gravene, 6100 Haderslev
Torsdag 22. nov 15.30-17.30 Give FDF Give Brugsen i Give, Fredensgade 1, 7323 Give
Torsdag 22. nov 18.30-20.00 Grindsted De grønne pigespejdere og
FDF Grindsted
Enghuset, Sydtoften 30, 7200 Grindsted
Lørdag 24. nov 09.30-12.00 Herning Snejbjerg Gruppe Spejderhytten, Asylgade 20, 7400 Herning
Lørdag 24. nov 14.00-16.00 Viborg FDF Overlund Overlund Bydelscenter, Randersvej 60, 8800 Viborg
Lørdag 24. nov 18.00-20.00 Aalborg FDF Aalborg 12 Kredshuset, Mylius Erichsens Vej 165, 9210 Aalborg SØ
Søndag 25. nov 10.00-12.00 Hirtshals Hirtshals Gruppe Spejderhuset, Halvejen 1, 9850 Hirtshals
Søndag 25. nov 14.00-15.00 Skagen FDF Skagen Kredshuset, Fritidsvej 2, 9990 Skagen
Søndag 25. nov 16.00-17.00 Ålbæk FDF Ålbæk RelieFhuset, Bundgarnsvej 47, 9982 Ålbæk
Søndag 25. nov 18.00-20.00 Frederikshavn FDF Frederikshavn 2 Ungdomsborgen, Møllehus Allé 59, 9900 Frederikshavn
Mandag 26. nov 15.00-17.00 Hjørring Sct. Catharinae Gruppe Ved Lundergårdhallen, Bodøvej 13, 9800 Hjørring
Mandag 26. nov 18.30-20.00 Aabybro FDF Åby-Vedsted Kredshuset, Torngårdsvej 16, 9440 Aabybro
Tirsdag 27. nov 15.00-17.00 Hjallerup FDF Hjallerup REMA 1000, Skovglimt 2, 9320 Hjallerup
Tirsdag 27. nov 18.00-20.00 Nørresundby Lindholm Gruppe Spejderhuset, Lindholmsvej 59, 9400 Nørresundby
Onsdag 28. nov 15.00-17.00 Hobro Rosendal Gruppe Spejderhuset, Vincavej 16, 9500 Hobro
Onsdag 28. nov 18.30-20.00 Søften SøftenSpejderne Søften Sognegård, Skolevej 7, Søften, 8283 Hinnerup
Torsdag 29. nov 16.00-17.30 Hjortshøj FDF Hjortshøj Dagli Brugsen, Hundkærvej 4, 8530 Hortshøj
Torsdag 29. nov 18.30-20.00 Skjoldhøj Skjoldhøj Gruppe Egebakkeskolen, Holmstrupgårdvej 32, 8220 Brabrand
Lørdag 1. dec 10.00-12.00 Silkeborg Silkeborg Gruppe Hagemannsvej 16, 8600 Silkeborg
Lørdag 1. dec 14.00-16.00 Horsens Lund Gruppe Spejderhuset, Silkeborgvej 285, Lund, 8700 Horsens
Lørdag 1. dec 18.00-20.00 Børkop Børkop Gruppe Spejderhuset, Bundsgaardvej 37, 7080 Børkop
Søndag 2. dec 10.00-11.00 Nørre Åby Nørre Åby Gruppe Super Brugsen Nørre Aaby, Grønnegade 12, 5580 Nørre Aaby
Søndag 2. dec 12.30-14.30 Odense-Dalum Dalum Spejderne Dalum Spejder Center, Birkedals Alle 63, 5250 Odense SV
Søndag 2. dec 16.30-18.30 Slagelse 1. Slagelse Gruppe Spejderhuset, Thorvaldsensvej 23, 4200 Slagelse
Mandag 3. dec 15.30-17.00 Dianalund Dianalund Gruppe Torvet 25, 4293 Dianalund
Mandag 3. dec 18.30-20.00 Ringsted Sct. Bendt Gruppe Super Brugsen, Nørretorv 26, 4100 Ringsted
Tirsdag 4. dec 16.00-17.30 Tappernøje Tappernøje Gruppe Spejderhytten, Svingkærvej 5, 4733 Tappernøje
Tirsdag 4. dec 18.30-20.00 Næstved FDF Næstved FDF Huset, Gammel Holstedvej 12, 4700 Næstved
Onsdag 5. dec 15.30-17.00 Roskilde Roskilde Gruppe Spejderhytten, Eriksvej 50 B, 4000 Roskilde
Onsdag 5. dec 18.30-20.00 Frederikssund Frederikssund Gruppe P-pladsen på Strandvej 1, 3600 Frederikssund
Torsdag 6. dec 15.30-17.00 Allerød-Lynge Allerød-Lynge Gruppe Spejderhytten, Baunesvinget 30, 3540 Lynge
Torsdag 6. dec 18.30-20.00 Frederiksværk Halsnæs Gruppe Spejderhytten, Præstelodsvej 40, 3370 Melby
Fredag 7. dec 15.30-17.00 Amager FDF Tårnby Løjtegårdsvej 232, 2770 Kastrup
Fredag 7. dec 18.30-20.00 Ballerup FDF Ballerup Kredshuset, Mosevej 13, 2750 Ballerup.
Lørdag 8. dec 10.00-12.00 Frederiksberg De grønne pigespejdere Frederiksberg Flintholm Kirke, Junggreensvej 14, 2000 Frederiksberg
Lørdag 8. dec 13.30-15.00 Ishøj FDF Tranegilde Circle K Servicestation, Landlyst Vænge 1, 2635 Ishøj
Lørdag 8. dec 16.00-18.00 Karlslunde FDF Karlslunde Brugsen i Karlslunde, Møllevej 10, 2690 Karlslunde
Søndag 9. dec 10.00-12.00 Hvalsø De grønne pigespejdere Hvalsø Fakta, Søvej 10, 4330 Hvalsø
Søndag 9. dec 14.00-15.30 Kalundborg De grønne pigespejdere og FDF i Kalundborg Torvet, Klosterparkvej, 4400 Kalundborg
Søndag 9. dec 18.00-20.00 Odense-Fraugde FDF Fraugde Hallen, Stat-ene-vej 18-20, 5220 Odense SØ